Paranın gücü adına…

Selamlar bu yazıyı okuyan fakir ama gururlu arkadaşlar.

Selamlar zengin görünmeyi seven ama gerçekte bir bok olmayan gerizekalılar.

Bu yazıyı paraya tapan insanlara yazıyorum.

Arkadaşlar zengin kısmın parasını kırbaçladığı, fakir kısmın da parayı rüyasında gördüğü bu dönemlerde sosyalleşmenin ne kadar zor olduğuna değinmek istiyorum.

Bir çok insanın az dışarı çık sosyal ol, o zaman yeni birileriyle tanışırsın yok efendim kız ayarlarsın dediklerine sürekli şahit oluyorum. Ama şunu bir türlü anlatamıyorum. Arkadaşlar PARAM YOK diyorum ama anlatamıyorum.

Ulan param olsa zaten size sormam ki istediğim gibi gider takılırım. Ama miktarı belli olan bir şeyin ne yazık ki hesabını yapmak zorundayım. O yüzden ya evde bir bira ile oyun oynarım ya da 2 birayla kamp yaparım. Sosyalleşemesem de doğayla bütünleşiyorum en azından.

Neyse şunun şurasında yüksek miktarlarda ödediğim borcun bitmesine bir şey kalmadı. O zaman sosyalleşiriz canım nolcak..

Şimdilik ekstra işlerle çok şükür rahat rahat takılıyorum. Amma ve lakin o iş öyle değil. Lütfen paranızın hesabını başkasına göre yapmayın…

Yapmayın oğlum ben bilmiyor muyum takılmayı 🙂 Tamam bir miktar bilmiyor olabilirim ama sonuç olarak çok güzel bir hayatım var…

Motosikletim, arabam, hobilerim, yaşama tarzım beni bir çok insandan çok mutlu yaptığını düşünüyorum 🙂

Yaşamak için biraz sebepleriniz olsun. Yaşamak ortamlarda takılmak değil. Yaşamak sahillerde takılıp çöp üretmek değil, yaşamak başkalarının istediği gibi yaşamak hiççççççççççççççççç değil.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine…